Karel

47 ігор · остання гра 27 чер 2020
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 червня 2020, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 47 клубні 42 · турнірні 5
Win-rate 44.7% 21/47
Бали 21.05 з них 0.10 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.0% 7/10
дон 66.7% 2/3
шериф 50.0% 2/4
мирний 33.3% 10/30

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 63.8%
мафія 10 21.3%
шериф 4 8.5%
дон 3 6.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 13 з 16 Online English Mafia Tournament
У середньому топ-81.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 13 з 16

Останні турніри

13 з 16 топ-81.3%
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 2 · бали 1.85 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
47 ігор
Найкращий місяць
травень 2020 — 26.3% (5/19)
Максимум допів за гру
+0.30 · №5214

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.5% 50.0% 2/4
2 2 4.3% 100.0% 2/2
3 4 8.5% 25.0% 1/4
4 6 12.8% 16.7% 1/6
5 2 4.3% 100.0% 2/2
6 8 17.0% 25.0% 2/8
7 9 19.1% 44.4% 4/9
8 7 14.9% 42.9% 3/7
9 4 8.5% 100.0% 4/4
10 1 2.1% 0.0% 0/1
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.7% 0.0% 0/2
2 1 3.3% 100.0% 1/1
3 2 6.7% 0.0% 0/2
4 4 13.3% 0.0% 0/4
5 1 3.3% 100.0% 1/1
6 7 23.3% 28.6% 2/7
7 6 20.0% 33.3% 2/6
8 5 16.7% 40.0% 2/5
9 2 6.7% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 100.0% 2/2
10 1 25.0% 0.0% 0/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 20.0% 100.0% 2/2
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 100.0% 2/2
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.