Red

143 гри ·клубні ігри · остання гра 4 вер 2021
Port Moody, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 вересня 2021, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 143
Win-rate 44.1% 63/143
Бали 66.78 штраф віднято
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.25 8 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 47.1% 8/17
мафія 46.4% 13/28
мирний 44.7% 38/85
шериф 30.8% 4/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 85 59.4%
мафія 28 19.6%
дон 17 11.9%
шериф 13 9.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
94 гри
Максимум допів за гру
+0.40 · №3249
Найбільший штраф
−0.50 · №1717
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
143 гри · частки рахуються від них
1 16 11.2% 43.8% 7/16
2 15 10.5% 26.7% 4/15
3 17 11.9% 47.1% 8/17
4 23 16.1% 47.8% 11/23
5 13 9.1% 23.1% 3/13
6 18 12.6% 44.4% 8/18
7 5 3.5% 80.0% 4/5
8 7 4.9% 71.4% 5/7
9 17 11.9% 47.1% 8/17
10 12 8.4% 41.7% 5/12
85 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 11.8% 60.0% 6/10
2 7 8.2% 42.9% 3/7
3 11 12.9% 36.4% 4/11
4 12 14.1% 50.0% 6/12
5 9 10.6% 22.2% 2/9
6 13 15.3% 46.2% 6/13
7 4 4.7% 75.0% 3/4
8 2 2.4% 100.0% 2/2
9 11 12.9% 36.4% 4/11
10 6 7.1% 33.3% 2/6
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 15.4% 0.0% 0/2
2 2 15.4% 0.0% 0/2
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 3 23.1% 0.0% 0/3
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 15.4% 50.0% 1/2
28 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 10.7% 33.3% 1/3
2 3 10.7% 33.3% 1/3
3 4 14.3% 50.0% 2/4
4 1 3.6% 0.0% 0/1
5 3 10.7% 33.3% 1/3
6 3 10.7% 33.3% 1/3
7 1 3.6% 100.0% 1/1
8 2 7.1% 50.0% 1/2
9 4 14.3% 75.0% 3/4
10 4 14.3% 50.0% 2/4
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 3 17.6% 0.0% 0/3
3 1 5.9% 100.0% 1/1
4 7 41.2% 71.4% 5/7
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 2 11.8% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.