Ranger

62 гри · остання гра 2 жов 2021
Coquitlam, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 жовтня 2021, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 62 клубні 56 · турнірні 6
Win-rate 50.0% 31/62
Бали 32.68 з них −0.40 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.71 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
мирний 52.2% 24/46
дон 40.0% 2/5
мафія 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 74.2%
мафія 8 12.9%
дон 5 8.1%
шериф 3 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 6 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 20 Inaugural Seaside Fruitcake
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 8 з 20

Останні турніри

8 з 20 топ-40.0%
Inaugural Seaside Fruitcake 23 листопада 2019 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 3.86 · допи +0.05 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
62 гри
Найкращий місяць
червень 2017 — 37.5% (6/16)
Максимум допів за гру
+0.05 · Inaugural Seaside Fruitcake

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
62 гри · частки рахуються від них
1 4 6.5% 75.0% 3/4
2 7 11.3% 42.9% 3/7
3 7 11.3% 57.1% 4/7
4 2 3.2% 50.0% 1/2
5 10 16.1% 60.0% 6/10
6 4 6.5% 50.0% 2/4
7 7 11.3% 57.1% 4/7
8 8 12.9% 37.5% 3/8
9 6 9.7% 50.0% 3/6
10 7 11.3% 28.6% 2/7
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.5% 66.7% 2/3
2 5 10.9% 40.0% 2/5
3 5 10.9% 60.0% 3/5
4 1 2.2% 100.0% 1/1
5 8 17.4% 62.5% 5/8
6 1 2.2% 100.0% 1/1
7 7 15.2% 57.1% 4/7
8 6 13.0% 33.3% 2/6
9 5 10.9% 40.0% 2/5
10 5 10.9% 40.0% 2/5
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 2 25.0% 50.0% 1/2
6 2 25.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 40.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.