20legend

160 ігор · остання гра 26 бер 2022
3 турніри ·1× переможець
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 березня 2022, English mini-tournament.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 160 клубні 140 · турнірні 20
Win-rate 57.5% 92/160
Бали 99.59 з них 0.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 0.93 14 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 69.6% 16/23
шериф 62.5% 10/16
мафія 57.9% 22/38
мирний 53.0% 44/83

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 83 51.9%
мафія 38 23.8%
дон 23 14.4%
шериф 16 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець English mini-tournament
2 1× друге місце Online English Mafia Tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 20 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 15 English mini-tournament
У середньому топ-31.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 1 з 15
2020 1 0 2 з 16
2019 1 0 15 з 20

Останні турніри

1 з 15 перемога
English mini-tournament 26 березня 2022 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 5 · бали 5.90 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
2 з 16 топ-12.5%
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 5 · бали 6.50 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 2
15 з 20 топ-75.0%
Inaugural Seaside Fruitcake 23 листопада 2019 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 3.01 · допи +−0.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
106 ігор
Найкращий місяць
серпень 2019 — 68.2% (15/22)
Максимум допів за гру
+0.30 · №5128
Найбільший штраф
−0.20 · №4441
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
160 ігор · частки рахуються від них
1 20 12.5% 70.0% 14/20
2 13 8.1% 53.8% 7/13
3 14 8.8% 78.6% 11/14
4 14 8.8% 50.0% 7/14
5 20 12.5% 55.0% 11/20
6 19 11.9% 52.6% 10/19
7 19 11.9% 68.4% 13/19
8 14 8.8% 50.0% 7/14
9 15 9.4% 40.0% 6/15
10 12 7.5% 50.0% 6/12
83 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 9.6% 75.0% 6/8
2 8 9.6% 50.0% 4/8
3 8 9.6% 75.0% 6/8
4 8 9.6% 62.5% 5/8
5 13 15.7% 61.5% 8/13
6 10 12.0% 40.0% 4/10
7 12 14.5% 66.7% 8/12
8 8 9.6% 25.0% 2/8
9 5 6.0% 20.0% 1/5
10 3 3.6% 0.0% 0/3
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 18.8% 66.7% 2/3
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 4 25.0% 75.0% 3/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 3 18.8% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 21.1% 62.5% 5/8
2 2 5.3% 50.0% 1/2
3 4 10.5% 100.0% 4/4
4 4 10.5% 0.0% 0/4
5 4 10.5% 25.0% 1/4
6 2 5.3% 50.0% 1/2
7 3 7.9% 100.0% 3/3
8 2 5.3% 50.0% 1/2
9 4 10.5% 50.0% 2/4
10 5 13.2% 80.0% 4/5
23 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 4.3% 100.0% 1/1
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 2 8.7% 100.0% 2/2
6 3 13.0% 66.7% 2/3
7 4 17.4% 50.0% 2/4
8 3 13.0% 100.0% 3/3
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 4 17.4% 50.0% 2/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.