Dog

61 гра ·клубні ігри · остання гра 18 гру 2021
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 грудня 2021, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 61
Win-rate 50.8% 31/61
Бали 33.99 з них −0.95 допами Середній доп: -0.02
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.43 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 9/12
дон 66.7% 2/3
шериф 60.0% 3/5
мирний 41.5% 17/41

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 67.2%
мафія 12 19.7%
шериф 5 8.2%
дон 3 4.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
61 гра
Максимум допів за гру
+0.05 · №4156
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 9 14.8% 66.7% 6/9
2 10 16.4% 70.0% 7/10
3 10 16.4% 30.0% 3/10
4 3 4.9% 33.3% 1/3
5 4 6.6% 25.0% 1/4
6 5 8.2% 60.0% 3/5
7 6 9.8% 50.0% 3/6
8 5 8.2% 40.0% 2/5
9 4 6.6% 75.0% 3/4
10 5 8.2% 40.0% 2/5
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.3% 33.3% 1/3
2 8 19.5% 62.5% 5/8
3 7 17.1% 14.3% 1/7
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 7.3% 33.3% 1/3
6 4 9.8% 50.0% 2/4
7 6 14.6% 50.0% 3/6
8 4 9.8% 25.0% 1/4
9 3 7.3% 66.7% 2/3
10 3 7.3% 33.3% 1/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 25.0% 100.0% 3/3
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.