Coco

42 гри ·клубні ігри · остання гра 30 кві 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 квітня 2022, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 42
Win-rate 54.8% 23/42
Бали 24.53 з них −0.10 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
мирний 54.5% 12/22
мафія 50.0% 4/8
дон 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 52.4%
мафія 8 19.0%
дон 7 16.7%
шериф 5 11.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Найбільший штраф
−0.50 · №1715

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 6 14.3% 50.0% 3/6
2 5 11.9% 40.0% 2/5
3 2 4.8% 50.0% 1/2
4 3 7.1% 66.7% 2/3
5 3 7.1% 33.3% 1/3
6 7 16.7% 71.4% 5/7
7 7 16.7% 57.1% 4/7
8 1 2.4% 0.0% 0/1
9 3 7.1% 66.7% 2/3
10 5 11.9% 60.0% 3/5
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 5 22.7% 40.0% 2/5
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 3 13.6% 66.7% 2/3
7 3 13.6% 66.7% 2/3
8 1 4.5% 0.0% 0/1
9 1 4.5% 100.0% 1/1
10 2 9.1% 100.0% 2/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 3 60.0% 100.0% 3/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 2 25.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 42.9% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.