Echo

27 ігор ·клубні ігри · остання гра 11 чер 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 червня 2022, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 27
Win-rate 40.7% 11/27
Бали 10.25 з них −0.50 допами · штраф віднято Середній доп: -0.02
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
дон 50.0% 1/2
мирний 38.9% 7/18
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 66.7%
шериф 4 14.8%
мафія 3 11.1%
дон 2 7.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найбільший штраф
−0.40 · №3607

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.4% 50.0% 1/2
2 2 7.4% 0.0% 0/2
3 6 22.2% 83.3% 5/6
4 1 3.7% 0.0% 0/1
5 3 11.1% 0.0% 0/3
6 3 11.1% 0.0% 0/3
7 2 7.4% 0.0% 0/2
8 3 11.1% 33.3% 1/3
9 2 7.4% 100.0% 2/2
10 3 11.1% 66.7% 2/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 5 27.8% 80.0% 4/5
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 3 16.7% 0.0% 0/3
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 16.7% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 66.7% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.