taleodor

26 ігор · остання гра 5 жов 2025
Ottawa, ON, Canada
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 жовтня 2025, Soulful Mafclub Toronto.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 26 клубні 19 · турнірні 7
Win-rate 57.7% 15/26
Бали 14.80 з них −0.15 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 85.7% 6/7
мирний 52.9% 9/17
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 65.4%
мафія 7 26.9%
дон 2 7.7%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 16 Online English Mafia Tournament
У середньому топ-62.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 10 з 16

Останні турніри

10 з 16 топ-62.5%
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 2.75 · допи +−0.25 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найкращий місяць
травень 2020 — 57.9% (11/19)
Максимум допів за гру
+0.30 · №5188

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 3 11.5% 66.7% 2/3
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 1 3.8% 100.0% 1/1
4 2 7.7% 50.0% 1/2
5 5 19.2% 40.0% 2/5
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 2 7.7% 100.0% 2/2
8 1 3.8% 100.0% 1/1
9 3 11.5% 33.3% 1/3
10 3 11.5% 66.7% 2/3
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.8% 50.0% 1/2
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 1 5.9% 100.0% 1/1
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 4 23.5% 25.0% 1/4
6 3 17.6% 33.3% 1/3
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.8% 50.0% 1/2
10 2 11.8% 100.0% 2/2
роль ще не випадала
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.