DEATH EATER

27 ігор ·клубні ігри · остання гра 27 сер 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 серпня 2022, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 27
Win-rate 33.3% 9/27
Бали 9.00 з них −0.30 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 66.7% 2/3
мирний 31.6% 6/19
мафія 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 70.4%
мафія 4 14.8%
дон 3 11.1%
шериф 1 3.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
27 ігор
Максимум допів за гру
+0.10 · №7684

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.4% 0.0% 0/2
2 2 7.4% 0.0% 0/2
3 2 7.4% 50.0% 1/2
4 2 7.4% 100.0% 2/2
5 3 11.1% 33.3% 1/3
6 3 11.1% 100.0% 3/3
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 5 18.5% 0.0% 0/5
9 3 11.1% 66.7% 2/3
10 4 14.8% 0.0% 0/4
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 2 10.5% 0.0% 0/2
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 2 10.5% 100.0% 2/2
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 4 21.1% 0.0% 0/4
9 3 15.8% 66.7% 2/3
10 2 10.5% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.