Mitzi

38 ігор ·клубні ігри · остання гра 24 вер 2022
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 вересня 2022, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 38
Win-rate 42.1% 16/38
Бали 15.60 з них −0.30 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 5/7
шериф 50.0% 1/2
мирний 38.5% 10/26
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 68.4%
мафія 7 18.4%
дон 3 7.9%
шериф 2 5.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
38 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 7 18.4% 57.1% 4/7
2 5 13.2% 0.0% 0/5
3 5 13.2% 80.0% 4/5
4 1 2.6% 0.0% 0/1
5 6 15.8% 33.3% 2/6
6 4 10.5% 25.0% 1/4
7 3 7.9% 33.3% 1/3
8 4 10.5% 75.0% 3/4
9 2 5.3% 50.0% 1/2
10 1 2.6% 0.0% 0/1
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 15.4% 75.0% 3/4
2 4 15.4% 0.0% 0/4
3 3 11.5% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 15.4% 25.0% 1/4
6 4 15.4% 25.0% 1/4
7 3 11.5% 33.3% 1/3
8 2 7.7% 50.0% 1/2
9 1 3.8% 100.0% 1/1
10 1 3.8% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 2 28.6% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.