Rey

52 гри ·клубні ігри · остання гра 18 бер 2023
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 березня 2023, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 52
Win-rate 36.5% 19/52
Бали 18.49 з них −1.00 допами Середній доп: -0.02
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.6% 5/9
мирний 33.3% 11/33
шериф 33.3% 2/6
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 63.5%
мафія 9 17.3%
шериф 6 11.5%
дон 4 7.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
52 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 5 9.6% 20.0% 1/5
2 2 3.8% 50.0% 1/2
3 2 3.8% 0.0% 0/2
4 5 9.6% 40.0% 2/5
5 6 11.5% 50.0% 3/6
6 10 19.2% 60.0% 6/10
7 8 15.4% 25.0% 2/8
8 3 5.8% 0.0% 0/3
9 6 11.5% 33.3% 2/6
10 5 9.6% 40.0% 2/5
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 9.1% 33.3% 1/3
2 1 3.0% 0.0% 0/1
3 1 3.0% 0.0% 0/1
4 1 3.0% 0.0% 0/1
5 4 12.1% 50.0% 2/4
6 6 18.2% 50.0% 3/6
7 5 15.2% 40.0% 2/5
8 3 9.1% 0.0% 0/3
9 5 15.2% 20.0% 1/5
10 4 12.1% 50.0% 2/4
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 0.0% 0/2
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 3 33.3% 66.7% 2/3
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.