potato

95 ігор · остання гра 27 тра 2023
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 травня 2023, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 95 клубні 89 · турнірні 6
Win-rate 44.2% 42/95
Бали 42.88 з них −0.95 допами · штраф віднято Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.00 9 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 73.3% 11/15
мирний 42.4% 25/59
мафія 33.3% 5/15
шериф 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 59 62.1%
мафія 15 15.8%
дон 15 15.8%
шериф 6 6.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 6 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 15 English mini-tournament
У середньому топ-73.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 11 з 15

Останні турніри

11 з 15 топ-73.3%
English mini-tournament 26 березня 2022 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
78 ігор
Максимум допів за гру
+0.10 · №6681
Найбільший штраф
−0.20 · №8224

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
95 ігор · частки рахуються від них
1 9 9.5% 88.9% 8/9
2 12 12.6% 41.7% 5/12
3 9 9.5% 33.3% 3/9
4 10 10.5% 30.0% 3/10
5 13 13.7% 23.1% 3/13
6 9 9.5% 22.2% 2/9
7 8 8.4% 62.5% 5/8
8 8 8.4% 62.5% 5/8
9 9 9.5% 44.4% 4/9
10 8 8.4% 50.0% 4/8
59 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 8.5% 80.0% 4/5
2 10 16.9% 40.0% 4/10
3 5 8.5% 60.0% 3/5
4 6 10.2% 16.7% 1/6
5 7 11.9% 14.3% 1/7
6 7 11.9% 14.3% 1/7
7 3 5.1% 33.3% 1/3
8 4 6.8% 75.0% 3/4
9 4 6.8% 75.0% 3/4
10 8 13.6% 50.0% 4/8
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 2 33.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 3 20.0% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 2 13.3% 50.0% 1/2
9 3 20.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 26.7% 100.0% 4/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 3 20.0% 66.7% 2/3
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 2 13.3% 100.0% 2/2
8 2 13.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.