Shaggy

114 ігор · остання гра 15 лип 2023
2 турніри ·1× переможець
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 липня 2023, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 114 клубні 101 · турнірні 13
Win-rate 50.9% 58/114
Бали 59.73 з них −0.60 допами · штраф віднято Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 0.91 11 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 69.2% 9/13
дон 53.3% 8/15
мафія 50.0% 11/22
мирний 46.9% 30/64

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 64 56.1%
мафія 22 19.3%
дон 15 13.2%
шериф 13 11.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Inaugural Seaside Fruitcake

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 20 Inaugural Seaside Fruitcake
У середньому топ-36.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 11 з 16
2019 1 0 1 з 20

Останні турніри

11 з 16 топ-68.8%
Online English Mafia Tournament 30 травня 2020 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 2 · бали 1.96 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 1
1 з 20 перемога
Inaugural Seaside Fruitcake 23 листопада 2019 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 6.06 · допи +0.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
51 гра
Найкращий місяць
листопад 2019 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №4098
Найбільший штраф
−0.20 · №5208

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
114 ігор · частки рахуються від них
1 17 14.9% 64.7% 11/17
2 10 8.8% 70.0% 7/10
3 10 8.8% 40.0% 4/10
4 12 10.5% 33.3% 4/12
5 7 6.1% 42.9% 3/7
6 10 8.8% 50.0% 5/10
7 13 11.4% 61.5% 8/13
8 10 8.8% 20.0% 2/10
9 12 10.5% 58.3% 7/12
10 13 11.4% 53.8% 7/13
64 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 12.5% 75.0% 6/8
2 5 7.8% 60.0% 3/5
3 5 7.8% 40.0% 2/5
4 8 12.5% 25.0% 2/8
5 3 4.7% 0.0% 0/3
6 7 10.9% 57.1% 4/7
7 9 14.1% 55.6% 5/9
8 6 9.4% 16.7% 1/6
9 3 4.7% 66.7% 2/3
10 10 15.6% 50.0% 5/10
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 30.8% 50.0% 2/4
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 100.0% 1/1
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 5 22.7% 40.0% 2/5
4 3 13.6% 33.3% 1/3
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 9.1% 100.0% 2/2
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 4 18.2% 50.0% 2/4
10 2 9.1% 50.0% 1/2
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 20.0% 66.7% 2/3
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 5 33.3% 60.0% 3/5
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.