Aida

44 гри ·клубні ігри · остання гра 7 жов 2023
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 жовтня 2023, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 44
Win-rate 52.3% 23/44
Бали 23.40 з них 0.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 90.0% 9/10
шериф 66.7% 2/3
мирний 36.7% 11/30

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 68.2%
мафія 10 22.7%
шериф 3 6.8%
дон 1 2.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
23 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · №11109
Найбільший штраф
−0.20 · №6947

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 7 15.9% 71.4% 5/7
2 7 15.9% 57.1% 4/7
3 3 6.8% 0.0% 0/3
4 2 4.5% 50.0% 1/2
5 3 6.8% 66.7% 2/3
6 5 11.4% 60.0% 3/5
7 5 11.4% 60.0% 3/5
8 4 9.1% 50.0% 2/4
9 6 13.6% 50.0% 3/6
10 2 4.5% 0.0% 0/2
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.0% 66.7% 2/3
2 6 20.0% 50.0% 3/6
3 3 10.0% 0.0% 0/3
4 1 3.3% 0.0% 0/1
5 2 6.7% 50.0% 1/2
6 4 13.3% 50.0% 2/4
7 4 13.3% 50.0% 2/4
8 2 6.7% 0.0% 0/2
9 4 13.3% 25.0% 1/4
10 1 3.3% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 30.0% 100.0% 3/3
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 1 10.0% 0.0% 0/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.