Elina

82 гри · остання гра 23 гру 2023
New Westminster, BC, Canada
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 грудня 2023, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 82 клубні 76 · турнірні 6
Win-rate 45.1% 37/82
Бали 37.49 з них −0.40 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 0.75 8 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 50.0% 24/48
шериф 46.2% 6/13
дон 44.4% 4/9
мафія 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 48 58.5%
шериф 13 15.9%
мафія 12 14.6%
дон 9 11.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 6 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 15 English mini-tournament
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 15 з 15

Останні турніри

15 з 15 топ-100.0%
English mini-tournament 26 березня 2022 · AML · Ванкувер ігор 6 · перемог 2 · бали 2.20 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
59 ігор
Максимум допів за гру
+0.10 · №7861
Найбільший штраф
−0.20 · №7859

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 11 13.4% 45.5% 5/11
2 9 11.0% 55.6% 5/9
3 10 12.2% 40.0% 4/10
4 12 14.6% 41.7% 5/12
5 7 8.5% 28.6% 2/7
6 4 4.9% 25.0% 1/4
7 7 8.5% 57.1% 4/7
8 8 9.8% 25.0% 2/8
9 6 7.3% 50.0% 3/6
10 8 9.8% 75.0% 6/8
48 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 12.5% 66.7% 4/6
2 5 10.4% 60.0% 3/5
3 8 16.7% 37.5% 3/8
4 4 8.3% 25.0% 1/4
5 3 6.2% 33.3% 1/3
6 2 4.2% 50.0% 1/2
7 5 10.4% 80.0% 4/5
8 6 12.5% 33.3% 2/6
9 4 8.3% 50.0% 2/4
10 5 10.4% 60.0% 3/5
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 23.1% 33.3% 1/3
2 3 23.1% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 30.8% 50.0% 2/4
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 100.0% 1/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 33.3% 66.7% 2/3
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.