Cara

163 гри · остання гра 6 січ 2024
1 турнір ·1× переможець
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 січня 2024, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 163 клубні 150 · турнірні 13
Win-rate 52.8% 86/163
Бали 89.18 з них 0.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 15
Середній ЛХ 0.87 15 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 12/16
мафія 71.9% 23/32
шериф 52.2% 12/23
мирний 42.4% 39/92

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 92 56.4%
мафія 32 19.6%
шериф 23 14.1%
дон 16 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Vancouver English Mini-tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 15 Vancouver English Mini-tournament
У середньому топ-6.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 1 з 15

Останні турніри

1 з 15 перемога
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 9 · бали 10.30 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
70 ігор
Найкращий місяць
листопад 2022 — 55.0% (11/20)
Максимум допів за гру
+0.40 · №9542
Найбільший штраф
−0.20 · №8928

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
163 гри · частки рахуються від них
1 16 9.8% 50.0% 8/16
2 12 7.4% 50.0% 6/12
3 18 11.0% 66.7% 12/18
4 14 8.6% 57.1% 8/14
5 20 12.3% 45.0% 9/20
6 18 11.0% 44.4% 8/18
7 22 13.5% 59.1% 13/22
8 14 8.6% 50.0% 7/14
9 13 8.0% 38.5% 5/13
10 16 9.8% 62.5% 10/16
92 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 10.9% 40.0% 4/10
2 9 9.8% 44.4% 4/9
3 7 7.6% 71.4% 5/7
4 9 9.8% 44.4% 4/9
5 12 13.0% 33.3% 4/12
6 11 12.0% 36.4% 4/11
7 13 14.1% 53.8% 7/13
8 7 7.6% 28.6% 2/7
9 6 6.5% 16.7% 1/6
10 8 8.7% 50.0% 4/8
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 8.7% 50.0% 1/2
2 1 4.3% 0.0% 0/1
3 5 21.7% 60.0% 3/5
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 4 17.4% 75.0% 3/4
6 4 17.4% 50.0% 2/4
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 1 4.3% 0.0% 0/1
9 1 4.3% 0.0% 0/1
10 2 8.7% 50.0% 1/2
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 12.5% 75.0% 3/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 5 15.6% 60.0% 3/5
4 3 9.4% 100.0% 3/3
5 2 6.2% 50.0% 1/2
6 2 6.2% 100.0% 2/2
7 5 15.6% 80.0% 4/5
8 4 12.5% 75.0% 3/4
9 4 12.5% 50.0% 2/4
10 3 9.4% 66.7% 2/3
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 12.5% 100.0% 2/2
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 1 6.2% 0.0% 0/1
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 2 12.5% 100.0% 2/2
10 3 18.8% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.