Judy

107 ігор · остання гра 13 січ 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 січня 2024, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 107 клубні 97 · турнірні 10
Win-rate 42.1% 45/107
Бали 44.74 з них −0.55 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.80 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 47.1% 8/17
дон 44.4% 4/9
шериф 42.9% 6/14
мирний 40.3% 27/67

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 67 62.6%
мафія 17 15.9%
шериф 14 13.1%
дон 9 8.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 13 з 15 Vancouver English Mini-tournament
У середньому топ-86.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 13 з 15

Останні турніри

13 з 15 топ-86.7%
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 10 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
107 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Vancouver English Mini-tournament
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
107 ігор · частки рахуються від них
1 12 11.2% 25.0% 3/12
2 8 7.5% 50.0% 4/8
3 11 10.3% 36.4% 4/11
4 11 10.3% 81.8% 9/11
5 10 9.3% 60.0% 6/10
6 13 12.1% 30.8% 4/13
7 12 11.2% 41.7% 5/12
8 7 6.5% 28.6% 2/7
9 8 7.5% 25.0% 2/8
10 15 14.0% 40.0% 6/15
67 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 14.9% 30.0% 3/10
2 6 9.0% 50.0% 3/6
3 5 7.5% 40.0% 2/5
4 5 7.5% 80.0% 4/5
5 3 4.5% 66.7% 2/3
6 8 11.9% 50.0% 4/8
7 10 14.9% 40.0% 4/10
8 7 10.4% 28.6% 2/7
9 6 9.0% 33.3% 2/6
10 7 10.4% 14.3% 1/7
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 4 28.6% 50.0% 2/4
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 3 21.4% 33.3% 1/3
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.8% 0.0% 0/2
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 4 23.5% 75.0% 3/4
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 2 11.8% 0.0% 0/2
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 5 29.4% 60.0% 3/5
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 3 33.3% 66.7% 2/3
6 2 22.2% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.