Haunted

168 ігор · остання гра 27 січ 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 січня 2024, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 168 клубні 155 · турнірні 13
Win-rate 47.6% 80/168
Бали 82.52 з них 1.19 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 18
Середній ЛХ 1.22 18 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.6% 20/33
дон 53.3% 8/15
мирний 44.6% 45/101
шериф 36.8% 7/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 101 60.1%
мафія 33 19.6%
шериф 19 11.3%
дон 15 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 15 Vancouver English Mini-tournament
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 6 з 15

Останні турніри

6 з 15 топ-40.0%
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 6 · бали 7.49 · допи +0.89 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
147 ігор
Найкращий місяць
січень 2023 — 80.0% (12/15)
Максимум допів за гру
+0.39 · Vancouver English Mini-tournament
Найбільший штраф
−0.40 · №7388

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
168 ігор · частки рахуються від них
1 22 13.1% 54.5% 12/22
2 12 7.1% 50.0% 6/12
3 16 9.5% 56.3% 9/16
4 14 8.3% 28.6% 4/14
5 21 12.5% 47.6% 10/21
6 11 6.5% 45.5% 5/11
7 16 9.5% 50.0% 8/16
8 23 13.7% 47.8% 11/23
9 22 13.1% 50.0% 11/22
10 11 6.5% 36.4% 4/11
101 гра за мирний · частки рахуються від них
1 16 15.8% 50.0% 8/16
2 7 6.9% 42.9% 3/7
3 15 14.9% 60.0% 9/15
4 10 9.9% 30.0% 3/10
5 9 8.9% 55.6% 5/9
6 6 5.9% 33.3% 2/6
7 9 8.9% 33.3% 3/9
8 12 11.9% 33.3% 4/12
9 10 9.9% 60.0% 6/10
10 7 6.9% 28.6% 2/7
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 3 15.8% 0.0% 0/3
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 21.1% 75.0% 3/4
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 3 15.8% 0.0% 0/3
10 2 10.5% 50.0% 1/2
33 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 12.1% 75.0% 3/4
2 2 6.1% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 3.0% 100.0% 1/1
5 7 21.2% 28.6% 2/7
6 4 12.1% 50.0% 2/4
7 3 9.1% 66.7% 2/3
8 6 18.2% 66.7% 4/6
9 5 15.2% 80.0% 4/5
10 1 3.0% 0.0% 0/1
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 20.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 20.0% 66.7% 2/3
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 20.0% 66.7% 2/3
9 4 26.7% 25.0% 1/4
10 1 6.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.