Johnny

19 ігор · остання гра 10 лют 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 лютого 2024, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 19 клубні 12 · турнірні 7
Win-rate 26.3% 5/19
Бали 5.49 з них −0.10 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 1/2
мафія 33.3% 1/3
мирний 25.0% 3/12
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 63.2%
мафія 3 15.8%
шериф 2 10.5%
дон 2 10.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 15 English mini-tournament
У середньому топ-26.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 4 з 15

Останні турніри

4 з 15 топ-26.7%
English mini-tournament 26 березня 2022 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 4 · бали 4.30 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
19 ігор
Максимум допів за гру
+0.10 · №6625

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
19 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 10.5% 0.0% 0/2
3 2 10.5% 0.0% 0/2
4 2 10.5% 0.0% 0/2
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 5 26.3% 60.0% 3/5
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 2 10.5% 0.0% 0/2
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 2 16.7% 0.0% 0/2
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 3 25.0% 33.3% 1/3
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 16.7% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.