sol

108 ігор ·клубні ігри · остання гра 24 лют 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 лютого 2024, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 108
Win-rate 41.7% 45/108
Бали 47.04 з них 0.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 0.50 16 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 4/8
дон 50.0% 5/10
мафія 43.5% 10/23
мирний 38.8% 26/67

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 67 62.0%
мафія 23 21.3%
дон 10 9.3%
шериф 8 7.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
45 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №13017
Найбільший штраф
−0.50 · №10002

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
108 ігор · частки рахуються від них
1 13 12.0% 84.6% 11/13
2 8 7.4% 12.5% 1/8
3 13 12.0% 61.5% 8/13
4 9 8.3% 22.2% 2/9
5 10 9.3% 30.0% 3/10
6 13 12.0% 15.4% 2/13
7 15 13.9% 20.0% 3/15
8 8 7.4% 50.0% 4/8
9 13 12.0% 61.5% 8/13
10 6 5.6% 50.0% 3/6
67 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 9.0% 83.3% 5/6
2 6 9.0% 16.7% 1/6
3 10 14.9% 50.0% 5/10
4 5 7.5% 40.0% 2/5
5 8 11.9% 25.0% 2/8
6 7 10.4% 14.3% 1/7
7 10 14.9% 30.0% 3/10
8 3 4.5% 33.3% 1/3
9 8 11.9% 50.0% 4/8
10 4 6.0% 50.0% 2/4
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 0.0% 0/2
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
23 гри за мафія · частки рахуються від них
1 6 26.1% 83.3% 5/6
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 13.0% 0.0% 0/3
5 1 4.3% 100.0% 1/1
6 6 26.1% 16.7% 1/6
7 2 8.7% 0.0% 0/2
8 1 4.3% 0.0% 0/1
9 2 8.7% 100.0% 2/2
10 2 8.7% 50.0% 1/2
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 2 20.0% 100.0% 2/2
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 3 30.0% 66.7% 2/3
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.