Ceasar

129 ігор · остання гра 25 тра 2024
New York, NY, USA · домашній клуб — Gatsby Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 травня 2024, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 129 клубні 119 · турнірні 10
Win-rate 47.3% 61/129
Бали 61.58 з них 2.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.38 8 ПУ
Штрафи 3.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 6/10
дон 50.0% 7/14
мирний 45.8% 33/72
мафія 45.5% 15/33

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 72 55.8%
мафія 33 25.6%
дон 14 10.9%
шериф 10 7.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 16 з 28 CA Capital Cup 2020
У середньому топ-57.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 16 з 28

Останні турніри

16 з 28 топ-57.1%
CA Capital Cup 2020 30 жовтня – 1 листопада 2020 · AML ігор 10 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
42 гри
Найкращий місяць
березень 2021 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · №15074
Найбільший штраф
−0.50 · №6538

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
129 ігор · частки рахуються від них
1 10 7.8% 60.0% 6/10
2 13 10.1% 46.2% 6/13
3 23 17.8% 47.8% 11/23
4 14 10.9% 35.7% 5/14
5 9 7.0% 66.7% 6/9
6 16 12.4% 50.0% 8/16
7 12 9.3% 50.0% 6/12
8 16 12.4% 43.8% 7/16
9 10 7.8% 50.0% 5/10
10 6 4.7% 16.7% 1/6
72 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 9.7% 57.1% 4/7
2 6 8.3% 50.0% 3/6
3 13 18.1% 61.5% 8/13
4 8 11.1% 50.0% 4/8
5 7 9.7% 57.1% 4/7
6 6 8.3% 33.3% 2/6
7 6 8.3% 33.3% 2/6
8 10 13.9% 40.0% 4/10
9 6 8.3% 33.3% 2/6
10 3 4.2% 0.0% 0/3
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 30.0% 66.7% 2/3
3 2 20.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 30.0% 66.7% 2/3
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
33 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.0% 0.0% 0/1
2 4 12.1% 25.0% 1/4
3 5 15.2% 60.0% 3/5
4 5 15.2% 20.0% 1/5
5 1 3.0% 100.0% 1/1
6 5 15.2% 60.0% 3/5
7 3 9.1% 33.3% 1/3
8 5 15.2% 40.0% 2/5
9 2 6.1% 100.0% 2/2
10 2 6.1% 50.0% 1/2
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 14.3% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 21.4% 0.0% 0/3
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 2 14.3% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 14.3% 50.0% 1/2
10 1 7.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.