CentralScrutinizer

54 гри ·клубні ігри · остання гра 17 сер 2024
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 серпня 2024, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 54
Win-rate 40.7% 22/54
Бали 21.72 з них −0.35 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 4/8
дон 50.0% 3/6
мирний 39.4% 13/33
мафія 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 61.1%
шериф 8 14.8%
мафія 7 13.0%
дон 6 11.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
54 гри
Максимум допів за гру
+0.05 · №7131

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
54 гри · частки рахуються від них
1 14 25.9% 42.9% 6/14
2 5 9.3% 60.0% 3/5
3 3 5.6% 66.7% 2/3
4 5 9.3% 40.0% 2/5
5 8 14.8% 25.0% 2/8
6 8 14.8% 37.5% 3/8
7 5 9.3% 40.0% 2/5
8 2 3.7% 50.0% 1/2
9 1 1.9% 0.0% 0/1
10 3 5.6% 33.3% 1/3
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 18.2% 50.0% 3/6
2 1 3.0% 100.0% 1/1
3 2 6.1% 50.0% 1/2
4 4 12.1% 25.0% 1/4
5 6 18.2% 16.7% 1/6
6 5 15.2% 60.0% 3/5
7 3 9.1% 33.3% 1/3
8 2 6.1% 50.0% 1/2
9 1 3.0% 0.0% 0/1
10 3 9.1% 33.3% 1/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 50.0% 25.0% 1/4
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 2 28.6% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 50.0% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 2 33.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.