johnnyHT

231 гра · остання гра 1 бер 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 березня 2025, March Mini Tournament (English).

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 231 клубні 210 · турнірні 21
Win-rate 51.9% 120/231
Бали 128.63 з них 4.28 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 29
Середній ЛХ 0.72 29 ПУ
Штрафи 0.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.6% 28/44
дон 61.9% 13/21
шериф 51.7% 15/29
мирний 46.7% 64/137

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 137 59.3%
мафія 44 19.0%
шериф 29 12.6%
дон 21 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Vancouver English Mini-tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 21 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 15 Vancouver English Mini-tournament
У середньому топ-36.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 11 з 21
2022 1 0 3 з 15

Останні турніри

11 з 21 топ-52.4%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 6.72 · допи +2.55 · штраф — · ПУ 1
3 з 15 топ-20.0%
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 8 · бали 9.33 · допи +0.83 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
164 гри
Найкращий місяць
листопад 2022 — 71.4% (15/21)
Максимум допів за гру
+0.45 · March Mini Tournament (English)
Найбільший штраф
−0.40 · №7391

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
231 гра · частки рахуються від них
1 21 9.1% 52.4% 11/21
2 17 7.4% 64.7% 11/17
3 30 13.0% 46.7% 14/30
4 24 10.4% 37.5% 9/24
5 26 11.3% 57.7% 15/26
6 30 13.0% 50.0% 15/30
7 16 6.9% 43.8% 7/16
8 15 6.5% 66.7% 10/15
9 22 9.5% 54.5% 12/22
10 30 13.0% 53.3% 16/30
137 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 13 9.5% 46.2% 6/13
2 12 8.8% 66.7% 8/12
3 19 13.9% 31.6% 6/19
4 13 9.5% 30.8% 4/13
5 9 6.6% 44.4% 4/9
6 17 12.4% 35.3% 6/17
7 14 10.2% 42.9% 6/14
8 10 7.3% 60.0% 6/10
9 14 10.2% 57.1% 8/14
10 16 11.7% 62.5% 10/16
29 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 3 10.3% 33.3% 1/3
3 2 6.9% 100.0% 2/2
4 1 3.4% 0.0% 0/1
5 8 27.6% 50.0% 4/8
6 3 10.3% 100.0% 3/3
7 1 3.4% 0.0% 0/1
8 1 3.4% 100.0% 1/1
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 5 17.2% 40.0% 2/5
44 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 11.4% 60.0% 3/5
2 2 4.5% 100.0% 2/2
3 8 18.2% 75.0% 6/8
4 6 13.6% 33.3% 2/6
5 6 13.6% 83.3% 5/6
6 6 13.6% 66.7% 4/6
7 1 2.3% 100.0% 1/1
8 3 6.8% 66.7% 2/3
9 1 2.3% 0.0% 0/1
10 6 13.6% 50.0% 3/6
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 4 19.0% 75.0% 3/4
5 3 14.3% 66.7% 2/3
6 4 19.0% 50.0% 2/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 4 19.0% 75.0% 3/4
10 3 14.3% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.