Luke

49 ігор ·клубні ігри · остання гра 22 лют 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 лютого 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 49
Win-rate 46.9% 23/49
Бали 37.85 з них 13.60 допами Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 2.00 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 71.4% 5/7
шериф 66.7% 4/6
мафія 42.9% 3/7
мирний 37.9% 11/29

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 59.2%
мафія 7 14.3%
дон 7 14.3%
шериф 6 12.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
49 ігор
Найкращий місяць
листопад 2024 — 50.0% (9/18)
Максимум допів за гру
+1.00 · №18174
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 7 14.3% 0.0% 0/7
2 9 18.4% 55.6% 5/9
3 7 14.3% 57.1% 4/7
4 7 14.3% 71.4% 5/7
5 3 6.1% 66.7% 2/3
6 5 10.2% 40.0% 2/5
7 3 6.1% 66.7% 2/3
8 1 2.0% 0.0% 0/1
9 2 4.1% 50.0% 1/2
10 5 10.2% 40.0% 2/5
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 17.2% 0.0% 0/5
2 4 13.8% 50.0% 2/4
3 6 20.7% 50.0% 3/6
4 3 10.3% 66.7% 2/3
5 1 3.4% 0.0% 0/1
6 4 13.8% 25.0% 1/4
7 2 6.9% 100.0% 2/2
8 1 3.4% 0.0% 0/1
9 2 6.9% 50.0% 1/2
10 1 3.4% 0.0% 0/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 50.0% 1/2
5 2 33.3% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 0.0% 0/2
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 50.0% 1/2
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.