Deus

63 гри · остання гра 3 тра 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 травня 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 63 клубні 58 · турнірні 5
Win-rate 41.3% 26/63
Бали 42.40 з них 15.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 3/5
мирний 41.5% 17/41
мафія 40.0% 4/10
шериф 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 65.1%
мафія 10 15.9%
шериф 7 11.1%
дон 5 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 20 з 21 March Mini Tournament (English)
У середньому топ-95.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 20 з 21

Останні турніри

20 з 21 топ-95.2%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 5 · перемог 2 · бали 3.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
33 гри
Максимум допів за гру
+0.80 · №21994
Найбільший штраф
−0.50 · №19796

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
63 гри · частки рахуються від них
1 7 11.1% 42.9% 3/7
2 7 11.1% 57.1% 4/7
3 8 12.7% 37.5% 3/8
4 2 3.2% 50.0% 1/2
5 9 14.3% 33.3% 3/9
6 5 7.9% 20.0% 1/5
7 8 12.7% 25.0% 2/8
8 6 9.5% 66.7% 4/6
9 6 9.5% 50.0% 3/6
10 5 7.9% 40.0% 2/5
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 12.2% 20.0% 1/5
2 6 14.6% 50.0% 3/6
3 4 9.8% 50.0% 2/4
4 2 4.9% 50.0% 1/2
5 6 14.6% 33.3% 2/6
6 4 9.8% 25.0% 1/4
7 4 9.8% 50.0% 2/4
8 4 9.8% 50.0% 2/4
9 4 9.8% 50.0% 2/4
10 2 4.9% 50.0% 1/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 42.9% 0.0% 0/3
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 3 30.0% 33.3% 1/3
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.