igio24

42 гри ·клубні ігри · остання гра 22 лис 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 листопада 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 42
Win-rate 45.2% 19/42
Бали 29.10 з них 9.60 допами Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
дон 50.0% 1/2
мирний 45.8% 11/24
мафія 38.5% 5/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 57.1%
мафія 13 31.0%
шериф 3 7.1%
дон 2 4.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
42 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · №21515

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 1 2.4% 0.0% 0/1
2 2 4.8% 0.0% 0/2
3 5 11.9% 40.0% 2/5
4 4 9.5% 50.0% 2/4
5 7 16.7% 42.9% 3/7
6 6 14.3% 50.0% 3/6
7 6 14.3% 50.0% 3/6
8 3 7.1% 33.3% 1/3
9 3 7.1% 33.3% 1/3
10 5 11.9% 80.0% 4/5
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 1 4.2% 0.0% 0/1
3 4 16.7% 50.0% 2/4
4 1 4.2% 0.0% 0/1
5 5 20.8% 40.0% 2/5
6 3 12.5% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 8.3% 50.0% 1/2
9 3 12.5% 33.3% 1/3
10 4 16.7% 100.0% 4/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 2 15.4% 100.0% 2/2
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 4 30.8% 50.0% 2/4
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.