mooo

44 гри · остання гра 27 гру 2025
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 грудня 2025, Mafia of Vancouver.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 44 клубні 37 · турнірні 7
Win-rate 40.9% 18/44
Бали 31.68 з них 10.21 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.33 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 5/5
дон 50.0% 2/4
мирний 33.3% 9/27
шериф 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 61.4%
шериф 8 18.2%
мафія 5 11.4%
дон 4 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 21 March Mini Tournament (English)
У середньому топ-66.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 14 з 21

Останні турніри

14 з 21 топ-66.7%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 5.27 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №21626
Найбільший штраф
−0.50 · №18176

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 3 6.8% 0.0% 0/3
2 4 9.1% 0.0% 0/4
3 7 15.9% 28.6% 2/7
4 4 9.1% 50.0% 2/4
5 2 4.5% 100.0% 2/2
6 3 6.8% 33.3% 1/3
7 6 13.6% 50.0% 3/6
8 4 9.1% 25.0% 1/4
9 3 6.8% 66.7% 2/3
10 8 18.2% 62.5% 5/8
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.7% 0.0% 0/1
2 3 11.1% 0.0% 0/3
3 6 22.2% 33.3% 2/6
4 4 14.8% 50.0% 2/4
5 1 3.7% 100.0% 1/1
6 2 7.4% 50.0% 1/2
7 5 18.5% 40.0% 2/5
8 2 7.4% 0.0% 0/2
9 1 3.7% 100.0% 1/1
10 2 7.4% 0.0% 0/2
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 2 25.0% 50.0% 1/2
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 60.0% 100.0% 3/3
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.