Julian

24 гри за 2026 рік · 39 загалом ·клубні ігри · остання гра 24 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Доп/гру 0.00 за 1 гру 0.00 за 1 гру 1 гра · мало
Мирний 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 24
Win-rate 50.0% 12/24
Бали 12.50 з них −0.30 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
мирний 50.0% 7/14
шериф 50.0% 1/2
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 58.3%
мафія 6 25.0%
шериф 2 8.3%
дон 2 8.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
24 гри

Активність

12 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 8 33.3% 50.0% 4/8
2 2 8.3% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 16.7% 100.0% 4/4
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 2 8.3% 50.0% 1/2
7 2 8.3% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 12.5% 33.3% 1/3
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 28.6% 25.0% 1/4
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 21.4% 100.0% 3/3
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 14.3% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 50.0% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.