Moose

18 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 20 чер 2026
Vancouver, BC, Canada
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 червня 2026, Mafia of Vancouver.

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 18
Win-rate 38.9% 7/18
Бали 7.40 з них 0.40 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 60.0% 6/10
мафія 20.0% 1/5
шериф 0.0% 0/1
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 55.6%
мафія 5 27.8%
дон 2 11.1%
шериф 1 5.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · №27272

Активність

10 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 5 27.8% 40.0% 2/5
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 4 22.2% 0.0% 0/4
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 1 5.6% 100.0% 1/1
10 2 11.1% 50.0% 1/2
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 60.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.