garrettp

32 гри за 2026 рік · остання гра 27 чер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 червня 2026, Mafia of Vancouver.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 32 клубні 25 · турнірні 7
Win-rate 53.1% 17/32
Бали 16.55 з них −0.10 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 4/5
мирний 52.4% 11/21
дон 50.0% 1/2
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 65.6%
мафія 5 15.6%
шериф 4 12.5%
дон 2 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 16 з 20 Spring-26
У середньому топ-80.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 16 з 20

Останні турніри

16 з 20 топ-80.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 2.15 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
квітень 2026 — 52.6% (10/19)
Максимум допів за гру
+0.20 · Spring-26

Активність

10 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 4 12.5% 75.0% 3/4
2 5 15.6% 80.0% 4/5
3 0 0.0% — жодного разу
4 5 15.6% 20.0% 1/5
5 3 9.4% 66.7% 2/3
6 3 9.4% 33.3% 1/3
7 1 3.1% 100.0% 1/1
8 5 15.6% 80.0% 4/5
9 2 6.2% 0.0% 0/2
10 4 12.5% 25.0% 1/4
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.5% 50.0% 1/2
2 4 19.0% 75.0% 3/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 14.3% 0.0% 0/3
5 2 9.5% 100.0% 2/2
6 2 9.5% 0.0% 0/2
7 1 4.8% 100.0% 1/1
8 4 19.0% 100.0% 4/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 14.3% 0.0% 0/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.