notyet

10 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 1 сер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 серпня 2026, Mafia of Vancouver.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 10
Win-rate 50.0% 5/10
Бали 5.70 з них 0.30 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
мирний 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 50.0%
мафія 3 30.0%
шериф 2 20.0%
дон 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №26308

Активність

4 ігрові дні
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
10 ігор · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 30.0% 33.3% 1/3
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 3 30.0% 66.7% 2/3
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 40.0% 50.0% 1/2
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.