JohnSnow

42 гри за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 2 сер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 серпня 2026, Mafia of Vancouver.

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 42
Win-rate 59.5% 25/42
Бали 25.80
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.40 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.0% 7/10
дон 60.0% 3/5
мирний 56.0% 14/25
шериф 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 59.5%
мафія 10 23.8%
дон 5 11.9%
шериф 2 4.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
42 гри

Активність

15 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 4 9.5% 75.0% 3/4
2 6 14.3% 66.7% 4/6
3 5 11.9% 60.0% 3/5
4 4 9.5% 25.0% 1/4
5 1 2.4% 100.0% 1/1
6 4 9.5% 50.0% 2/4
7 11 26.2% 45.5% 5/11
8 1 2.4% 0.0% 0/1
9 2 4.8% 100.0% 2/2
10 4 9.5% 100.0% 4/4
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 12.0% 66.7% 2/3
2 4 16.0% 75.0% 3/4
3 3 12.0% 66.7% 2/3
4 2 8.0% 0.0% 0/2
5 1 4.0% 100.0% 1/1
6 3 12.0% 33.3% 1/3
7 5 20.0% 40.0% 2/5
8 1 4.0% 0.0% 0/1
9 1 4.0% 100.0% 1/1
10 2 8.0% 100.0% 2/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 3 30.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.