Lisa12138

32 гри за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 15 сер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 серпня 2026, Mafia of Vancouver.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 32
Win-rate 50.0% 16/32
Бали 16.40
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 4/4
дон 66.7% 4/6
мирний 38.1% 8/21
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 65.6%
дон 6 18.8%
мафія 4 12.5%
шериф 1 3.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри

Активність

16 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 9 28.1% 44.4% 4/9
2 2 6.2% 50.0% 1/2
3 6 18.8% 66.7% 4/6
4 2 6.2% 0.0% 0/2
5 2 6.2% 100.0% 2/2
6 2 6.2% 100.0% 2/2
7 2 6.2% 0.0% 0/2
8 4 12.5% 50.0% 2/4
9 1 3.1% 0.0% 0/1
10 2 6.2% 50.0% 1/2
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.5% 0.0% 0/2
2 1 4.8% 0.0% 0/1
3 5 23.8% 60.0% 3/5
4 2 9.5% 0.0% 0/2
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 2 9.5% 100.0% 2/2
7 2 9.5% 0.0% 0/2
8 3 14.3% 33.3% 1/3
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 2 9.5% 50.0% 1/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 50.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 66.7% 50.0% 2/4
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.