Joffrey

44 гри за 2026 рік · 249 загалом · остання гра 10 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (3/9) 44.4% (8/18) 9 ігор · мало
Доп/гру 0.12 за 9 ігор 0.00 за 18 ігор 9 ігор · мало
Мирний 28.6% (2/7) 37.5% (3/8) 7 ігор · мало
Шериф — 50.0% (1/2) 0 ігор
Мафія 50.0% (1/2) 42.9% (3/7) 2 гри · мало
Дон — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 44 клубні 28 · турнірні 16
Win-rate 47.7% 21/44
Бали 21.35 з них 1.60 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
шериф 66.7% 2/3
мафія 52.9% 9/17
мирний 36.4% 8/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 50.0%
мафія 17 38.6%
шериф 3 6.8%
дон 2 4.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 44 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 16 Online English Mafia Tournament
У середньому топ-42.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 7 з 20
2025 1 0 9 з 21
2022 1 0 9 з 15
2020 1 0 5 з 16

Останні турніри

10 з 22 топ-45.5%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 3 · бали 4.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —
7 з 20 топ-35.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 4.25 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
9 з 21 топ-42.9%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 7.02 · допи +2.85 · штраф — · ПУ 1
9 з 15 топ-60.0%
Vancouver English Mini-tournament 12–13 листопада 2022 · AML · Ванкувер ігор 13 · перемог 6 · бали 6.58 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
44 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · Tournament #1

Активність

18 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 3 6.8% 0.0% 0/3
2 4 9.1% 75.0% 3/4
3 5 11.4% 20.0% 1/5
4 3 6.8% 66.7% 2/3
5 5 11.4% 40.0% 2/5
6 4 9.1% 25.0% 1/4
7 4 9.1% 75.0% 3/4
8 7 15.9% 71.4% 5/7
9 3 6.8% 66.7% 2/3
10 6 13.6% 33.3% 2/6
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 2 9.1% 0.0% 0/2
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 4 18.2% 50.0% 2/4
6 2 9.1% 0.0% 0/2
7 3 13.6% 66.7% 2/3
8 3 13.6% 66.7% 2/3
9 1 4.5% 0.0% 0/1
10 2 9.1% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.8% 0.0% 0/2
2 2 11.8% 100.0% 2/2
3 2 11.8% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 4 23.5% 75.0% 3/4
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 3 17.6% 33.3% 1/3
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.