jfleibu

57 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 5 вер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 75.0% (3/4) 50.9% (27/53) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.00 за 53 гри 4 гри · мало
Мирний 66.7% (2/3) 52.0% (13/25) 3 гри · мало
Шериф — 16.7% (1/6) 0 ігор
Мафія — 71.4% (10/14) 0 ігор
Дон 100.0% (1/1) 37.5% (3/8) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 57
Win-rate 52.6% 30/57
Бали 30.40
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 10/14
мирний 53.6% 15/28
дон 44.4% 4/9
шериф 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 49.1%
мафія 14 24.6%
дон 9 15.8%
шериф 6 10.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
57 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 60.9% (14/23)

Активність

20 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
57 ігор · частки рахуються від них
1 6 10.5% 33.3% 2/6
2 7 12.3% 71.4% 5/7
3 6 10.5% 50.0% 3/6
4 6 10.5% 66.7% 4/6
5 6 10.5% 50.0% 3/6
6 6 10.5% 33.3% 2/6
7 6 10.5% 16.7% 1/6
8 4 7.0% 75.0% 3/4
9 7 12.3% 71.4% 5/7
10 3 5.3% 66.7% 2/3
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 14.3% 25.0% 1/4
2 4 14.3% 75.0% 3/4
3 4 14.3% 50.0% 2/4
4 5 17.9% 80.0% 4/5
5 3 10.7% 0.0% 0/3
6 1 3.6% 0.0% 0/1
7 1 3.6% 0.0% 0/1
8 2 7.1% 50.0% 1/2
9 3 10.7% 100.0% 3/3
10 1 3.6% 100.0% 1/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 4 66.7% 25.0% 1/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 14.3% 50.0% 1/2
2 2 14.3% 100.0% 2/2
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 21.4% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 14.3% 100.0% 2/2
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 3 33.3% 100.0% 3/3
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 33.3% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.