Mitra

30 ігор за 2026 рік · 37 загалом · остання гра 24 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 2 гри — 2 гри · мало
Мирний 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 30 клубні 23 · турнірні 7
Win-rate 46.7% 14/30
Бали 13.15 з них 0.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
шериф 83.3% 5/6
мирний 35.3% 6/17
мафія 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 56.7%
шериф 6 20.0%
мафія 6 20.0%
дон 1 3.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 20 Spring-26
У середньому топ-75.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 15 з 20

Останні турніри

15 з 20 топ-75.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 2.15 · допи +0.40 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
24 гри
Максимум допів за гру
+0.40 · Spring-26
Найбільший штраф
−0.50 · Spring-26

Активність

13 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 4 13.3% 25.0% 1/4
2 2 6.7% 50.0% 1/2
3 3 10.0% 33.3% 1/3
4 2 6.7% 50.0% 1/2
5 3 10.0% 66.7% 2/3
6 1 3.3% 100.0% 1/1
7 6 20.0% 33.3% 2/6
8 4 13.3% 50.0% 2/4
9 4 13.3% 75.0% 3/4
10 1 3.3% 0.0% 0/1
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 2 11.8% 0.0% 0/2
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 2 11.8% 0.0% 0/2
8 4 23.5% 50.0% 2/4
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 1 5.9% 0.0% 0/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 50.0% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 0.0% 0/2
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.