Roham

18 ігор за 2026 рік · 123 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 вер 2026
North Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 100.0% (1/1) 40.0% (2/5) 1 гра · мало
Доп/гру 0.30 за 1 гру 0.00 за 5 ігор 1 гра · мало
Мирний 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Мафія — 0.0% (0/2) 0 ігор
Дон — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 18
Win-rate 50.0% 9/18
Бали 9.30 з них 0.30 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 55.6% 5/9
шериф 50.0% 1/2
мафія 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 50.0%
мафія 4 22.2%
дон 3 16.7%
шериф 2 11.1%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №28883

Активність

11 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 2 11.1% 100.0% 2/2
3 4 22.2% 25.0% 1/4
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 4 22.2% 50.0% 2/4
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 11.1% 50.0% 1/2
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 3 33.3% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 50.0% 1/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.