Renee

24 гри за 2026 рік · 42 загалом · остання гра 19 вер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 0.0% (0/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Доп/гру 0.00 за 1 гру 0.00 за 2 гри 1 гра · мало
Мирний 0.0% (0/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 24 клубні 17 · турнірні 7
Win-rate 29.2% 7/24
Бали 6.95 з них 0.30 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
мафія 33.3% 1/3
мирний 18.8% 3/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 66.7%
мафія 3 12.5%
дон 3 12.5%
шериф 2 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 20 Spring-26
У середньому топ-70.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 14 з 20

Останні турніри

14 з 20 топ-70.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 2.55 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
24 гри
Максимум допів за гру
+0.20 · Spring-26

Активність

11 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 3 12.5% 33.3% 1/3
2 1 4.2% 0.0% 0/1
3 3 12.5% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 8.3% 50.0% 1/2
6 3 12.5% 66.7% 2/3
7 3 12.5% 0.0% 0/3
8 5 20.8% 20.0% 1/5
9 3 12.5% 66.7% 2/3
10 1 4.2% 0.0% 0/1
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 18.8% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 2 12.5% 0.0% 0/2
8 5 31.2% 20.0% 1/5
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 1 6.2% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.