Ashtan

83 гри за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 23.1% (3/13) 60.0% (24/40) 13 ігор · мало
Доп/гру 0.02 за 13 ігор 0.00 за 40 ігор 13 ігор · мало
Мирний 42.9% (3/7) 54.5% (12/22) 7 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/3) 20.0% (1/5) 3 гри · мало
Мафія 0.0% (0/2) 71.4% (5/7) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) 100.0% (6/6) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 83 клубні 76 · турнірні 7
Win-rate 56.6% 47/83
Бали 48.40 з них 0.60 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.75 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 8/10
мафія 73.3% 11/15
мирний 55.3% 26/47
шериф 18.2% 2/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 47 56.6%
мафія 15 18.1%
шериф 11 13.3%
дон 10 12.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 22 Tournament #1
У середньому топ-77.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 17 з 22

Останні турніри

17 з 22 топ-77.3%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
83 гри
Найкращий місяць
червень 2026 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · Tournament #1

Активність

28 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
83 гри · частки рахуються від них
1 10 12.0% 50.0% 5/10
2 10 12.0% 70.0% 7/10
3 12 14.5% 58.3% 7/12
4 7 8.4% 42.9% 3/7
5 8 9.6% 50.0% 4/8
6 6 7.2% 33.3% 2/6
7 12 14.5% 58.3% 7/12
8 7 8.4% 57.1% 4/7
9 5 6.0% 60.0% 3/5
10 6 7.2% 83.3% 5/6
47 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 14.9% 57.1% 4/7
2 4 8.5% 75.0% 3/4
3 6 12.8% 50.0% 3/6
4 2 4.3% 0.0% 0/2
5 5 10.6% 80.0% 4/5
6 5 10.6% 20.0% 1/5
7 4 8.5% 75.0% 3/4
8 6 12.8% 50.0% 3/6
9 4 8.5% 50.0% 2/4
10 4 8.5% 75.0% 3/4
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 3 27.3% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 27.3% 0.0% 0/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 3 20.0% 66.7% 2/3
3 3 20.0% 66.7% 2/3
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 4 26.7% 75.0% 3/4
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.7% 100.0% 1/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 2 20.0% 100.0% 2/2
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.