harry_gong

36 ігор за 2026 рік · 88 загалом · остання гра 26 вер 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 100.0% (5/5) — 5 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 5 ігор — 5 ігор · мало
Мирний 100.0% (2/2) — 2 гри · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 100.0% (2/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 36 клубні 29 · турнірні 7
Win-rate 52.8% 19/36
Бали 18.75 з них −0.15 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
шериф 80.0% 4/5
мирний 50.0% 11/22
мафія 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 61.1%
мафія 8 22.2%
шериф 5 13.9%
дон 1 2.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 20 Spring-26
У середньому топ-95.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 19 з 20

Останні турніри

19 з 20 топ-95.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 2 · бали 1.35 · допи +−0.15 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
36 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · Spring-26

Активність

11 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.8% 100.0% 1/1
2 7 19.4% 71.4% 5/7
3 4 11.1% 25.0% 1/4
4 4 11.1% 75.0% 3/4
5 3 8.3% 33.3% 1/3
6 4 11.1% 50.0% 2/4
7 1 2.8% 0.0% 0/1
8 3 8.3% 100.0% 3/3
9 3 8.3% 66.7% 2/3
10 6 16.7% 16.7% 1/6
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 22.7% 60.0% 3/5
3 2 9.1% 0.0% 0/2
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 2 9.1% 100.0% 2/2
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 3 13.6% 100.0% 3/3
9 3 13.6% 66.7% 2/3
10 4 18.2% 0.0% 0/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 40.0% 100.0% 2/2
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 3 37.5% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 50.0% 1/2
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.