Crimson747

52 гри за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (2/4) 44.0% (11/25) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.00 за 25 ігор 4 гри · мало
Мирний 50.0% (2/4) 37.5% (3/8) 4 гри · мало
Шериф — 0.0% (0/3) 0 ігор
Мафія — 54.5% (6/11) 0 ігор
Дон — 66.7% (2/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 52
Win-rate 48.1% 25/52
Бали 25.40
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
шериф 50.0% 3/6
мафія 46.7% 7/15
мирний 42.3% 11/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 50.0%
мафія 15 28.8%
шериф 6 11.5%
дон 5 9.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
52 гри

Активність

25 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 8 15.4% 37.5% 3/8
2 9 17.3% 44.4% 4/9
3 5 9.6% 40.0% 2/5
4 6 11.5% 33.3% 2/6
5 4 7.7% 25.0% 1/4
6 3 5.8% 66.7% 2/3
7 5 9.6% 80.0% 4/5
8 5 9.6% 40.0% 2/5
9 5 9.6% 100.0% 5/5
10 2 3.8% 0.0% 0/2
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 15.4% 50.0% 2/4
2 3 11.5% 33.3% 1/3
3 2 7.7% 50.0% 1/2
4 3 11.5% 0.0% 0/3
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 2 7.7% 50.0% 1/2
7 3 11.5% 100.0% 3/3
8 3 11.5% 0.0% 0/3
9 2 7.7% 100.0% 2/2
10 1 3.8% 0.0% 0/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 50.0% 1/2
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 20.0% 33.3% 1/3
2 4 26.7% 50.0% 2/4
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 2 13.3% 50.0% 1/2
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 1 6.7% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.