JonnyBeck

83 гри за 2026 рік · остання гра 10 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 47.1% (8/17) 41.2% (21/51) 17 ігор
Доп/гру 0.02 за 17 ігор 0.01 за 51 гру 17 ігор
Мирний 40.0% (4/10) 38.7% (12/31) 10 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 71.4% (5/7) 1 гра · мало
Мафія 75.0% (3/4) 36.4% (4/11) 4 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 83 клубні 80 · турнірні 3
Win-rate 45.8% 38/83
Бали 40.01 з них 1.20 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 1.00 11 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 6/10
мафія 55.6% 10/18
мирний 42.0% 21/50
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 50 60.2%
мафія 18 21.7%
шериф 10 12.0%
дон 5 6.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 3 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 22 з 22 Tournament #1
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 22 з 22

Останні турніри

22 з 22 топ-100.0%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
83 гри
Найкращий місяць
травень 2026 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №28882

Активність

28 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
83 гри · частки рахуються від них
1 13 15.7% 30.8% 4/13
2 12 14.5% 41.7% 5/12
3 8 9.6% 62.5% 5/8
4 9 10.8% 66.7% 6/9
5 7 8.4% 28.6% 2/7
6 7 8.4% 14.3% 1/7
7 5 6.0% 60.0% 3/5
8 5 6.0% 40.0% 2/5
9 9 10.8% 88.9% 8/9
10 8 9.6% 25.0% 2/8
50 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 18.0% 33.3% 3/9
2 4 8.0% 25.0% 1/4
3 6 12.0% 50.0% 3/6
4 7 14.0% 71.4% 5/7
5 5 10.0% 20.0% 1/5
6 6 12.0% 16.7% 1/6
7 2 4.0% 50.0% 1/2
8 2 4.0% 0.0% 0/2
9 5 10.0% 80.0% 4/5
10 4 8.0% 50.0% 2/4
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 2 20.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.1% 50.0% 1/2
2 4 22.2% 75.0% 3/4
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 3 16.7% 66.7% 2/3
9 2 11.1% 100.0% 2/2
10 3 16.7% 0.0% 0/3
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 2 40.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.