Jello

42 гри за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (5/10) 52.6% (10/19) 10 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 10 ігор 0.00 за 19 ігор 10 ігор · мало
Мирний 42.9% (3/7) 46.2% (6/13) 7 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (1/2) 100.0% (4/4) 2 гри · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 42
Win-rate 52.4% 22/42
Бали 23.20
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.40 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 6/9
мирний 50.0% 15/30
шериф 50.0% 1/2
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 71.4%
мафія 9 21.4%
шериф 2 4.8%
дон 1 2.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
42 гри

Активність

23 ігрові дні · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 2 4.8% 50.0% 1/2
2 1 2.4% 0.0% 0/1
3 3 7.1% 100.0% 3/3
4 5 11.9% 40.0% 2/5
5 3 7.1% 66.7% 2/3
6 5 11.9% 40.0% 2/5
7 4 9.5% 75.0% 3/4
8 9 21.4% 66.7% 6/9
9 5 11.9% 40.0% 2/5
10 5 11.9% 20.0% 1/5
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.7% 50.0% 1/2
2 1 3.3% 0.0% 0/1
3 2 6.7% 100.0% 2/2
4 3 10.0% 33.3% 1/3
5 3 10.0% 66.7% 2/3
6 3 10.0% 33.3% 1/3
7 2 6.7% 100.0% 2/2
8 8 26.7% 62.5% 5/8
9 3 10.0% 33.3% 1/3
10 3 10.0% 0.0% 0/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 2 22.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 1 11.1% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.