Bill

20 ігор за 2026 рік · остання гра 10 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 35.7% (5/14) 50.0% (3/6) 14 ігор · мало
Доп/гру 0.12 за 14 ігор 0.00 за 6 ігор 14 ігор · мало
Мирний 14.3% (1/7) 66.7% (2/3) 7 ігор · мало
Шериф 66.7% (2/3) 33.3% (1/3) 3 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 20 клубні 12 · турнірні 8
Win-rate 40.0% 8/20
Бали 10.83 з них 1.70 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.20 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 3/6
мафія 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2
мирний 30.0% 3/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 50.0%
шериф 6 30.0%
мафія 2 10.0%
дон 2 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 22 Tournament #1
У середньому топ-22.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 5 з 22

Останні турніри

5 з 22 топ-22.7%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 6.03 · допи +1.70 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · Tournament #1

Активність

5 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 3 15.0% 66.7% 2/3
2 2 10.0% 100.0% 2/2
3 4 20.0% 25.0% 1/4
4 2 10.0% 0.0% 0/2
5 1 5.0% 0.0% 0/1
6 2 10.0% 100.0% 2/2
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 10.0% 0.0% 0/2
10 1 5.0% 0.0% 0/1
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 3 30.0% 33.3% 1/3
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 100.0% 2/2
7 2 33.3% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.