megakawun

27 ігор за 2026 рік · 78 загалом ·клубні ігри · остання гра 24 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (1/3) 50.0% (2/4) 3 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 3 гри 0.00 за 4 гри 3 гри · мало
Мирний 0.0% (0/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало
Шериф 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія 0.0% (0/1) — 1 гра · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 27
Win-rate 55.6% 15/27
Бали 15.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
шериф 60.0% 3/5
мирний 58.3% 7/12
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 44.4%
мафія 6 22.2%
шериф 5 18.5%
дон 4 14.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор

Активність

14 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.4% 50.0% 1/2
2 4 14.8% 100.0% 4/4
3 1 3.7% 100.0% 1/1
4 1 3.7% 100.0% 1/1
5 3 11.1% 33.3% 1/3
6 4 14.8% 25.0% 1/4
7 4 14.8% 50.0% 2/4
8 1 3.7% 100.0% 1/1
9 5 18.5% 60.0% 3/5
10 2 7.4% 0.0% 0/2
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 5 41.7% 60.0% 3/5
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 0.0% 0/2
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.