wali

133 гри за 2026 рік · 225 загалом · остання гра 31 жов 2026
3 турніри ·1× переможець
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.7% (11/27) 20.0% (5/25) 27 ігор
Доп/гру 0.03 за 27 ігор 0.01 за 25 ігор 27 ігор
Мирний 35.7% (5/14) 17.6% (3/17) 14 ігор · мало
Шериф 20.0% (1/5) 0.0% (0/1) 5 ігор · мало
Мафія 50.0% (2/4) 20.0% (1/5) 4 гри · мало
Дон 75.0% (3/4) 50.0% (1/2) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 133 клубні 118 · турнірні 15
Win-rate 42.9% 57/133
Бали 60.55 з них 2.70 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 0.81 16 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 84.6% 11/13
мирний 40.2% 37/92
мафія 38.9% 7/18
шериф 20.0% 2/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 92 69.2%
мафія 18 13.5%
дон 13 9.8%
шериф 10 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Spring-26

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 20 Spring-26
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 1 з 20
2025 1 0 12 з 21

Останні турніри

16 з 22 топ-72.7%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
1 з 20 перемога
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 7 · бали 6.45 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
12 з 21 топ-57.1%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 4 · бали 6.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
133 гри
Найкращий місяць
квітень 2026 — 61.1% (11/18)
Максимум допів за гру
+0.40 · Spring-26

Активність

41 ігровий день, з них 2 турнірні · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
133 гри · частки рахуються від них
1 8 6.0% 12.5% 1/8
2 13 9.8% 69.2% 9/13
3 16 12.0% 31.3% 5/16
4 11 8.3% 63.6% 7/11
5 14 10.5% 35.7% 5/14
6 12 9.0% 50.0% 6/12
7 14 10.5% 42.9% 6/14
8 11 8.3% 36.4% 4/11
9 17 12.8% 41.2% 7/17
10 17 12.8% 41.2% 7/17
92 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 6.5% 16.7% 1/6
2 10 10.9% 60.0% 6/10
3 11 12.0% 18.2% 2/11
4 8 8.7% 50.0% 4/8
5 8 8.7% 25.0% 2/8
6 9 9.8% 44.4% 4/9
7 9 9.8% 33.3% 3/9
8 10 10.9% 40.0% 4/10
9 12 13.0% 58.3% 7/12
10 9 9.8% 44.4% 4/9
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 30.0% 0.0% 0/3
10 1 10.0% 0.0% 0/1
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 2 11.1% 100.0% 2/2
3 2 11.1% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 16.7% 33.3% 1/3
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 3 16.7% 33.3% 1/3
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 3 16.7% 0.0% 0/3
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 3 23.1% 100.0% 3/3
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 4 30.8% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.