Dash

41 гра за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 38.5% (5/13) 37.5% (6/16) 13 ігор · мало
Доп/гру 0.05 за 13 ігор 0.00 за 16 ігор 13 ігор · мало
Мирний 33.3% (3/9) 20.0% (2/10) 9 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (1/2) 66.7% (2/3) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 41 клубні 33 · турнірні 8
Win-rate 41.5% 17/41
Бали 18.85 з них 0.90 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 5/7
дон 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
мирний 31.0% 9/29

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 70.7%
мафія 7 17.1%
дон 3 7.3%
шериф 2 4.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 22 Tournament #1
У середньому топ-40.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 9 з 22

Останні турніри

9 з 22 топ-40.9%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 4.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
41 гра
Максимум допів за гру
+0.30 · Tournament #1

Активність

15 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 2 4.9% 0.0% 0/2
2 1 2.4% 100.0% 1/1
3 5 12.2% 20.0% 1/5
4 4 9.8% 25.0% 1/4
5 7 17.1% 42.9% 3/7
6 3 7.3% 66.7% 2/3
7 3 7.3% 0.0% 0/3
8 5 12.2% 20.0% 1/5
9 6 14.6% 66.7% 4/6
10 5 12.2% 80.0% 4/5
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.9% 0.0% 0/2
2 1 3.4% 100.0% 1/1
3 3 10.3% 0.0% 0/3
4 2 6.9% 0.0% 0/2
5 5 17.2% 20.0% 1/5
6 3 10.3% 66.7% 2/3
7 2 6.9% 0.0% 0/2
8 4 13.8% 25.0% 1/4
9 4 13.8% 50.0% 2/4
10 3 10.3% 66.7% 2/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 100.0% 2/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.