Moosa

39 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.0% (4/10) 43.8% (7/16) 10 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 10 ігор 0.00 за 16 ігор 10 ігор · мало
Мирний 44.4% (4/9) 11.1% (1/9) 9 ігор · мало
Шериф — 100.0% (2/2) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Дон — 100.0% (3/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 39 клубні 31 · турнірні 8
Win-rate 43.6% 17/39
Бали 16.95 з них 0.80 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
шериф 50.0% 2/4
мирний 36.0% 9/25
мафія 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 64.1%
мафія 6 15.4%
шериф 4 10.3%
дон 4 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 20 Spring-26
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 6 з 20

Останні турніри

6 з 20 топ-30.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 4.55 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
39 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Spring-26

Активність

18 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
39 ігор · частки рахуються від них
1 6 15.4% 50.0% 3/6
2 2 5.1% 0.0% 0/2
3 7 17.9% 14.3% 1/7
4 1 2.6% 100.0% 1/1
5 5 12.8% 40.0% 2/5
6 4 10.3% 75.0% 3/4
7 3 7.7% 66.7% 2/3
8 3 7.7% 33.3% 1/3
9 5 12.8% 40.0% 2/5
10 3 7.7% 66.7% 2/3
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.0% 50.0% 1/2
2 1 4.0% 0.0% 0/1
3 6 24.0% 16.7% 1/6
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 12.0% 33.3% 1/3
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 2 8.0% 100.0% 2/2
8 3 12.0% 33.3% 1/3
9 4 16.0% 25.0% 1/4
10 2 8.0% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 50.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.