eilish

82 гри за 2026 рік · остання гра 10 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 23.1% (3/13) 42.4% (14/33) 13 ігор · мало
Доп/гру 0.06 за 13 ігор 0.00 за 33 гри 13 ігор · мало
Мирний 0.0% (0/7) 31.3% (5/16) 7 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 58.3% (7/12) 2 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 50.0% (2/4) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 82 клубні 75 · турнірні 7
Win-rate 36.6% 30/82
Бали 31.07 з них 0.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.83 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 12/21
дон 46.7% 7/15
мирний 26.3% 10/38
шериф 12.5% 1/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 46.3%
мафія 21 25.6%
дон 15 18.3%
шериф 8 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 13 з 22 Tournament #1
У середньому топ-59.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 13 з 22

Останні турніри

13 з 22 топ-59.1%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 2 · бали 2.97 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
56 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 52.6% (10/19)
Максимум допів за гру
+0.60 · Tournament #1
Найбільший штраф
−0.50 · №27628

Активність

25 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 5 6.1% 40.0% 2/5
2 14 17.1% 64.3% 9/14
3 8 9.8% 37.5% 3/8
4 4 4.9% 25.0% 1/4
5 11 13.4% 27.3% 3/11
6 9 11.0% 33.3% 3/9
7 4 4.9% 25.0% 1/4
8 4 4.9% 25.0% 1/4
9 8 9.8% 37.5% 3/8
10 15 18.3% 26.7% 4/15
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.9% 0.0% 0/3
2 5 13.2% 20.0% 1/5
3 3 7.9% 33.3% 1/3
4 3 7.9% 0.0% 0/3
5 7 18.4% 28.6% 2/7
6 4 10.5% 50.0% 2/4
7 2 5.3% 50.0% 1/2
8 3 7.9% 0.0% 0/3
9 5 13.2% 40.0% 2/5
10 3 7.9% 33.3% 1/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 50.0% 0.0% 0/4
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 6 28.6% 100.0% 6/6
3 1 4.8% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 9.5% 50.0% 1/2
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 2 9.5% 0.0% 0/2
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 3 14.3% 33.3% 1/3
10 3 14.3% 0.0% 0/3
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 2 13.3% 100.0% 2/2
3 4 26.7% 25.0% 1/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 2 13.3% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 5 33.3% 60.0% 3/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.