Wexler

68 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 47.8% (11/23) 51.1% (23/45) 23 гри
Доп/гру 0.09 за 23 гри 0.01 за 45 ігор 23 гри
Мирний 35.3% (6/17) 52.2% (12/23) 17 ігор
Шериф 100.0% (1/1) 37.5% (3/8) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (3/3) 54.5% (6/11) 3 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 66.7% (2/3) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 68 клубні 61 · турнірні 7
Win-rate 50.0% 34/68
Бали 37.07 з них 2.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.57 7 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.3% 9/14
дон 60.0% 3/5
мирний 45.0% 18/40
шериф 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 58.8%
мафія 14 20.6%
шериф 9 13.2%
дон 5 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 22 Tournament #1
У середньому топ-68.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 15 з 22

Останні турніри

15 з 22 топ-68.2%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 1 · бали 2.37 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
40 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 61.9% (13/21)
Максимум допів за гру
+0.60 · Tournament #1
Найбільший штраф
−0.50 · №28733

Активність

19 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
68 ігор · частки рахуються від них
1 6 8.8% 33.3% 2/6
2 9 13.2% 66.7% 6/9
3 3 4.4% 66.7% 2/3
4 8 11.8% 37.5% 3/8
5 6 8.8% 33.3% 2/6
6 9 13.2% 33.3% 3/9
7 10 14.7% 60.0% 6/10
8 7 10.3% 71.4% 5/7
9 6 8.8% 33.3% 2/6
10 4 5.9% 75.0% 3/4
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.0% 50.0% 2/4
2 4 10.0% 25.0% 1/4
3 2 5.0% 50.0% 1/2
4 4 10.0% 25.0% 1/4
5 4 10.0% 25.0% 1/4
6 8 20.0% 37.5% 3/8
7 7 17.5% 57.1% 4/7
8 4 10.0% 75.0% 3/4
9 3 7.5% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 3 33.3% 33.3% 1/3
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 3 21.4% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 3 21.4% 66.7% 2/3
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.1% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 0.0% 0/2
10 2 40.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.